Rożek niemowlęcy

Sortuj produkty
sortuj wg :
-
Wybierz
 • Mu&Mu (15)
 • 1 2

  Rożek niemowlęcy od Mu&Mu - idealny komfort dla dziecka jak u mamusi w brzuszku


  Rożek dla niemowlaka

  Rożek dla noworodka to obowiązkowy punkt każdej wyprawki niemowlęcej. Czemu jest tak przydatny? W pierwszych dniach życia maluszka służy przede wszystkim jako otulacz. Kiedy maluszek już nie potrzebuje mocniejszego otulenia, można wykorzystać becik niemowlęcy jako kołderkę lub kocyk zarówno w wózku, kokonie jak i w łóżeczku. W następnych miesiącach świetnie się również sprawdzi jako mata do leżenia na brzuszku lub do zmiany pieluszki. Rożki dla noworodków firmy Mu&Mu mogą służyć Państwa pociechom przez wiele miesięcy. Może być wykonany w 100% bawełny oraz z ekskluzywnego welwetu lub luksusowej tkaniny muślin po mistrzowskie wykonanie z bambusa. Rożek ma wszyte antyalergiczne wypełnienie z doskonałej jakości włókniny silikonowej.

  Rożek niemowlęcy wiązany - komfortowe noszenie dziecka na rączkach

  Umożliwia komfortowe noszenie dziecka na rączkach. Każdy nasz becik niemowlęcy jest wiązany na kokardkę, co pozwala dowolnie dopasować jego szerokość do budowy ciała dziecka.

  Rożek dla dziecka - subtelne wzornictwo

  Kolory od dawna mają duży wpływ na nasze życie, wybrane przez Was wzory, barwy odzwierciedlają ukryte części Waszej osobowości. Rożek niemowlęcy szary, beżowy, albo brudny róż oraz po baśniowy motyw niczym z opowieści znanego polskiego bajkopisarza Ignacego Krasickiego. Zaprezentuj otoczeniu Twój styl, pokaż subtelną osobowość.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl